Dnia 2021-10-02 19:00 miało miejsce spotkanie Atletico Madrid kontra Barcelona zakończone wynikiem 2-0

Atletico Madrid kontra Barcelona wynik 2-0. W dniu 2021-10-02 19:00 na stadionie Estadio Wanda Metropolitano rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Atletico Madrid a Barcelona.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Atletico Madrid i Barcelona wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: T. Lemar 23' 1-0 L. Suarez L. Suarez 44' 2-0 T. Lemar

Żółte kartki Atletico Madrid: R. De Paul 45' Koke 78'

Żółte kartki Barcelona: Gavi 20'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Barcelona:

Główny sędzia meczu to Juan Martinez Munuera, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Atletico Madrid zmierzy się już z Granada CF, następne spotkania z drużynami Liverpool i Real Sociedad. Kolejno natomiast Barcelona z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Dynamo Kyiv i Real Madrid.

Wierni fani śledzą poczynania w lidze La Liga. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak R. De Paul Gavi nieraz zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się, że zmagania nie są warte uwagi. Obserwujemy ostre faule, widowiskowe asysty czy gole zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi La Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Atletico Madrid i Barcelona oraz ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Estadio Wanda Metropolitano.