Spotkanie Rayo Vallecano vs Barcelona, wynik końcowy 1-0

Rayo Vallecano vs Barcelona, wynik końcowy 1-0. W dniu 2021-10-27 17:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Rayo Vallecano i Barcelona.

Pierwsza część spotkania między Rayo Vallecano a Barcelona zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: R. Falcao 30' 1-0 Ó. Trejo

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 24' Esteban Saveljich 83'

Żółte kartki Barcelona: Philippe Coutinho 52' Gerard Piqué 66'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Barcelona:

Główny arbiter spotkania to Antonio Mateu, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Rayo Vallecano zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Mallorca i Valencia. Kolejno natomiast Barcelona z Dynamo Kyiv. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Espanyol.

Mnóstwo fanów śledzi bardzo fascynujące starcia w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Óscar Trejo Philippe Coutinho systematycznie gwarantują wyśmienitym sympatykom mnóstwo emocji. Potyczki między drużynami bywają zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że są to spotkania mało interesujące. Wielokrotnie natrafiamy na książkowe asysty czy bramki, ostre sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazprzeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Rayo Vallecano oraz Barcelona i ich udział w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Estadio de Vallecas.