Dnia 2022-01-23 20:00 na stadionie Estadio de Mendizorroza miał miejsce mecz między Alaves i Barcelona zakończony wynikiem 0-1

Alaves kontra Barcelona 0-1. Dnia 2022-01-23 20:00 na stadionie Estadio de Mendizorroza odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Alaves i Barcelona.

Pierwsza połowa meczu między Alaves a Barcelona zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: F. de Jong 87' 0-1 Ferran Torres

Żółte kartki Alaves:

Żółte kartki Barcelona:

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Barcelona:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Alaves stawi czoła Elche, następne spotkania z drużynami Valencia i Real Madrid. Kolejno natomiast Barcelona z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Napoli.

Liczna grupa fanów śledzi starcia ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak systematycznie gwarantują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Ustawicznie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania między drużynami bywają zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że są to potyczki mało interesujące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Alaves oraz Barcelona z ligi La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Estadio de Mendizorroza.