Na stadionie RCDE Stadium dnia 2022-02-13 20:00 miał miejsce mecz Espanyol - Barcelona: wynik końcowy 2-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Espanyol oraz Barcelona wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-02-13 20:00 na obiekcie sportowym RCDE Stadium odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 24. Zmierzyły się Espanyol i Barcelona.

Gole strzelali: Pedri 2' 0-1 Jordi Alba Darder 40' 1-1 Raúl de Tomás Raúl de Tomás 64' 2-1 Darder L. de Jong 90' 2-2 Adama Traoré

Żółte kartki Espanyol: Keidi Bare 23' Tonny Vilhena 60' Javi Puado 76' Nicolás Melamed 90'

Żółte kartki Barcelona: Gerard Piqué 74' Eric García 78' Nicolás González 83' Gerard Piqué 90'

Czerwone kartki Espanyol: Nicolás Melamed 90'

Czerwone kartki Barcelona: Gerard Piqué 90'

Główny arbiter spotkania - Alejandro Hernandez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Espanyol zmierzy się już z Sevilla, następne spotkania z drużynami Villarreal i Getafe. Kolejno natomiast Barcelona z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Napoli.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z zapałem śledzi pasjonujące poczynania ligi La Liga. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Keidi Bare Gerard Piqué nieustannie serwują wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między drużynami futbolowymi bywają niezwykle zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że spotkania męczą fana. Zachęcamy, aby przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Espanyol oraz Barcelona z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak RCDE Stadium.