Spotkanie Barcelona - Sevilla zakończone wynikiem 1-0

 

Pierwsza połowa meczu między Barcelona i Sevilla zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-04-03 19:00 na stadionie Camp Nou rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Barcelona i Sevilla.

Gole strzelali: Pedri 72' 1-0 O. Dembélé

Żółte kartki Barcelona: Sergio Busquets 61' Ousmane Dembélé 82' Gerard Piqué 85'

Żółte kartki Sevilla: Gonzalo Montiel 85' Jesús Corona 85' Lucas Ocampos 88'

Czerwone kartki Barcelona:

Czerwone kartki Sevilla:

Główny sędzia meczu to Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Barcelona stawi czoła Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami Levante i Eintracht Frankfurt a Sevilla z Granada CF. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Levante.

Oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe starcia ligi La Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Sergio Busquets Gonzalo Montiel raz za razem zaserwowały wyborowym entuzjastom wiele pozytywnych wrażeń. Interesujące walki między graczami są nader bezkompromisowe, rzadko zdarza się definitywnie, iż potyczki nudzą. Obserwujemy nieczyste faule, wyśmienite asysty oraz bramki gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych iprzeglądać mecze piłkarskie znanej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Barcelona i Sevilla oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Camp Nou.