Back to Top

Atletico Madrid vs Barcelona, wynik 0-3

Mecz pomiędzy Atletico Madrid i Barcelona zakończony wynikiem 0-3 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący mecz pomiędzy Atletico Madrid a Barceloną, który odbył się na Estádio Cívitas Metropolitano. Barcelona okazała się zdecydowanie lepsza, zwyciężając 3-0, a pierwszą bramkę zdobyła jeszcze przed przerwą, prowadząc 1-0. Starcie to miało miejsce w ramach 29. kolejki La Ligi, a kibice mieli okazję podziwiać widowisko na boisku do samego końca.

Barcelona kontra Mallorca 1-0

Mecz Barcelona - Mallorca, wynik końcowy 1-0

W czwartek, 08 marca 2024 roku o godzinie 20:00 czasu lokalnego na Estadi Olímpic Lluís Companys odbył się mecz pomiędzy drużynami Barcelona i Mallorca. Spotkanie w ramach 28. kolejki La Ligi było pełne emocji, a ostateczny rezultat 1-0 na korzyść Barcelony zapewnił kibicom wiele powodów do zadowolenia.

Mecz pomiędzy Athletic Club - Barcelona wynik 0-0

Spotkanie Athletic Club vs Barcelona zakończone wynikiem 0-0

Wczorajszy wieczór na stadionie San Mamés Barria był świadkiem starcia dwóch potęg La Liga - Athletic Club oraz Barcelona. Pomimo wielkich nadziei kibiców obu drużyn, mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Mimo starań z obu stron, żadna z ekip nie potrafiła pokonać bramkarzy rywali. Spotkanie to odbyło się w ramach 27. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego o godzinie 20:00.

Barcelona kontra Getafe zakończony wynikiem 4-0

Dnia 2024-02-24 15:15 na obiekcie Estadi Olímpic Lluís Companys miało miejsce spotkanie pomiędzy Barcelona oraz Getafe - wynik końcowy 4-0

W ostatnim spotkaniu La Liga Barcelona podejmowała drużynę Getafe na Estadi Olímpic Lluís Companys. Mecz odbył się dokładnie 2 dni temu, 24 lutego o godzinie 15:15. Drużyna gospodarzy pewnie pokonała rywali 4-0, zdobywając jednego gola już w pierwszej połowie.

Mecz Celta Vigo vs Barcelona, wynik 1-2

Celta Vigo vs Barcelona, wynik spotkania 1-2

W ostatniej kolejce hiszpańskiej La Ligi doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Celta Vigo i Barcelona. Spotkanie, które odbyło się 17 lutego o godzinie 17:30 na stadionie Abanca-Balaídos, przyniosło wiele niezapomnianych momentów. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji zwycięstwo odniosła Barcelona pokonując gospodarzy 2:1. Zobaczymy jak przebiegała ta pełna pasji i zmagań rozgrywka!

Mecz pomiędzy Barcelona kontra Granada CF 3-3

Spotkanie Barcelona - Granada CF, wynik końcowy 3-3

Wczorajszy wieczór na Estadi Olímpic Lluís Companys był niezwykle emocjonujący dla fanów piłki nożnej, ponieważ Barcelona zmierzyła się z Granada CF w meczu 24. kolejki La Ligi. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom, co zaowocowało remisem 3-3 po pełnym emocji starciu. Mecz ten odbył się 2024-02-11 o godzinie 20:00, a wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, co tylko podgrzewało atmosferę rywalizacji.

Mecz Alaves kontra Barcelona, wynik 1-3

Alaves vs Barcelona, wynik meczu - 1-3

W ostatnim meczu La Liga drużyna Alaves podejmowała Barcelonę w starciu, które odbyło się w Estadio de Mendizorroza. Barcelona zdołała pokonać swojego przeciwnika 3-1, zdobywając prowadzenie już w pierwszej połowie. Mecz odbył się dokładnie pięć dni temu, 3 lutego 2024 o godzinie 17:30, pozostawiając kibiców z wrażeniem zaciętej rywalizacji.

Mecz Barcelona vs Osasuna zakończony wynikiem 1-0

Spotkanie Barcelona vs Osasuna zakończone wynikiem 1-0

Wczoraj, 31 stycznia 2024 roku, na Estadi Olímpic Lluís Companys miało miejsce spotkanie pomiędzy drużynami Barcelona i Osasuna w ramach 20. kolejki La Liga. Po zaciętym pojedynku, Barcelona zdołała pokonać swojego rywala 1-0, dzięki czemu zdobyła cenne trzy punkty. Wynik na przerwę utrzymywał się na remisowym poziomie 0-0. Mecz przyniósł wiele emocji i doskonałych akcji, które z pewnością zapadną w pamięci kibiców na długo.

Mecz pomiędzy Barcelona - Villarreal zakończony wynikiem 3-5

Barcelona vs Villarreal, wynik spotkania: 3-5

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Barcelona i Villarreal dostarczył kibicom piłki nożnej wiele emocji. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-5 na korzyść Villarreal, choć na przerwę to drużyna z Villarreal prowadziła 0-1. Mecz odbył się 27 stycznia 2024 roku o godzinie 17:30 w ramach 22. kolejki La Liga na Estadi Olímpic Lluís Companys.

Real Betis - Barcelona zakończony wynikiem 2-4

Na obiekcie Estadio Benito Villamarín dnia 2024-01-21 17:30 miało miejsce spotkanie Real Betis kontra Barcelona - końcowy wynik 2-4

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Real Betis i Barcelona. Spotkanie, które odbyło się na Estadio Benito Villamarín, zakończyło się zwycięstwem Barcelony 4-2, po dynamicznym starciu w ramach La Liga kolejki 21.

Las Palmas vs Barcelona zakończony wynikiem 1-2

Spotkanie między Las Palmas oraz Barcelona na stadionie Estadio de Gran Canaria dnia 2024-01-04 20:30: 1-2

Dzikie emocje towarzyszyły meczowi piłkarskiemu pomiędzy drużynami Las Palmas i Barcelona, który odbył się w Estadio de Gran Canaria. Barcelona odniosła zwycięstwo 2-1, odwracając wynik z pierwszej połowy, kiedy to Las Palmas prowadziło 1-0. To starcie z 19. kolejki La Liga zapewniło kibicom wiele niezapomnianych chwil.

Mecz pomiędzy Barcelona kontra Girona, wynik 2-4

Mecz Barcelona kontra Girona na stadionie Estadi Olímpic Lluís Companys dnia 2023-12-10 20:00 - końcowy wynik 2-4

W sobotni wieczór doszło do zaskakującego starcia w ramach La Ligi, gdzie na Estadi Olímpic Lluís Companys drużyna Barcelona podejmowała Gironę. Mecz zakończył się wynikiem 2-4 na korzyść gości, którzy zdominowali rywali, zachwycając kibiców efektowną grą. Już pierwsza połowa zapowiadała emocjonujący wieczór, a końcowy wynik okazał się wielką niespodzianką dla fanów obu drużyn.