Spotkanie Barcelona vs Elche, wynik 3-2

Barcelona vs Elche wynik 3-2. W dniu 2021-12-18 17:30 na obiekcie sportowym Camp Nou odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Barcelona i Elche.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Barcelona a Elche wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: Ferran Jutglà 16' 1-0 O. Dembélé Gavi 19' 2-0 C. Lenglet Tete Morente 62' 2-1 L. Boyé Pere Milla 63' 2-2 Tete Morente Nico González 85' 3-2 Gavi

Żółte kartki Barcelona: Eric García 79'

Żółte kartki Elche: Pere Milla 71' Gerard Gumbau 77' Enzo Roco 86'

Czerwone kartki Barcelona:

Czerwone kartki Elche:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Barcelona zmierzy się już z Sevilla, następne spotkania z drużynami Mallorca i Linares Deportivo a Elche podejmie Granada CF. Następne mecze zagra z drużynami Almeria i Espanyol.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi fascynujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Eric García Pere Milla raz za razem zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że potyczki nudzą. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, spektakularne asysty i bramki zapewniające smaczku całemu widowisku. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Barcelona i Elche oraz ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Camp Nou.