Barcelona - Valladolid, wynik spotkania 4-0

Barcelona - Valladolid, wynik 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Barcelona i Valladolid wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Dnia 2022-08-28 17:30 na obiekcie sportowym Spotify Camp Nou odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Barcelona i Valladolid.

Gole strzelali: R. Lewandowski 24' 1-0 Raphinha Pedri 43' 2-0 O. Dembélé R. Lewandowski 64' 3-0 O. Dembélé Sergi Roberto 90' 4-0

Żółte kartki Barcelona:

Żółte kartki Valladolid: Monchu 45' Javi Sánchez 78' Kike Pérez 79'

Czerwone kartki Barcelona:

Czerwone kartki Valladolid:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Barcelona stawi czoła Sevilla, następne spotkania z drużynami Plzen i Cadiz a Valladolid z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Girona i Cadiz.

Coraz częściej wierni kibice futbolu śledzą starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Monchu nieprzerwanie sprawiają wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Bardzo często natrafiamy na nieczyste faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami są nader zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi La Liga. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Barcelona i Valladolid w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Spotify Camp Nou.