Celta Vigo vs Barcelona, wynik spotkania - 2-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Celta Vigo i Barcelona zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-06-04 19:00 na stadionie Abanca-Balaídos odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 38. Zmierzyły się Celta Vigo oraz Barcelona.

Gole strzelali: Gabri Veiga 42' 1-0 H. Seferović Gabri Veiga 65' 2-0 Carles Pérez Ansu Fati 79' 2-1 O. Dembélé

Żółte kartki Celta Vigo: Franco Cervi 81' Renato Tapia 90'

Żółte kartki Barcelona: Ferran Torres 55' Raphinha 62'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Barcelona:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Pulido. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Celta Vigo zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Barcelona zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi starcia, które startują w lidze La Liga. Mocne zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Franco Cervi Ferran Torres raz za razem sprawiają wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zażarte, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to zmagania statyczne. Ustawicznie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, idealne gole oraz asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Celta Vigo i Barcelona w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Abanca-Balaídos.