Rayo Vallecano - Barcelona, wynik spotkania: 1-1

W dniu 25 listopada 2023 roku na Estadio de Vallecas odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Rayo Vallecano i Barcelona. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę to 1-0. Mecz był częścią 14. kolejki La Liga.

La Liga: Rayo Vallecano 1-1 Barcelona

W dniu 25 listopada 2023 roku na Estadio de Vallecas w Madrycie odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Rayo Vallecano i Barcelona. Mecz zakończył się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu w obu połowach.

Drużyna gospodarzy, Rayo Vallecano, zdołała zdobyć prowadzenie w 39 minucie meczu, dzięki bramce strzelonej przez Unai López. Mecz zapowiadał się niezwykle emocjonująco, a kibice obu drużyn wypełnili trybuny stadionu, tworząc niesamowitą atmosferę.

Po przerwie to drużyna Barcelona zdołała wyrównać wynik, gdy w 82 minucie Franck Lejeune strzelił bramkę po dokładnym podaniu partnera z zespołu. Mimo licznych ataków obu zespołów, wynik nie uległ zmianie do końcowego gwizdka sędziego.

W trakcie meczu sędzia José Luis Munuera Montero (Hiszpania) musiał ukarać kilku zawodników obu drużyn żółtymi kartkami. W drużynie gospodarzy zobaczyli je: Alfonso Espino (64'), Unai López (70') oraz Radamel Falcao (90'). Natomiast w drużynie gości żółte kartki otrzymali: Pedri (31'), Oriol Romeu (51'), João Félix (90') oraz Frenkie de Jong (90').

Nie odnotowano czerwonych kartek w trakcie meczu.