Celta Vigo vs Barcelona, wynik spotkania 1-2

W ostatniej kolejce hiszpańskiej La Ligi doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Celta Vigo i Barcelona. Spotkanie, które odbyło się 17 lutego o godzinie 17:30 na stadionie Abanca-Balaídos, przyniosło wiele niezapomnianych momentów. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji zwycięstwo odniosła Barcelona pokonując gospodarzy 2:1. Zobaczymy jak przebiegała ta pełna pasji i zmagań rozgrywka!

La Liga: Celta Vigo kontra Barcelona - Emocjonujące Starcie na Abanca-Balaídos

Wynik Końcowy: Celta Vigo 1-2 Barcelona

Spotkanie od samego początku zapowiadało się jako niezwykle interesujące starcie dwóch zespołów La Liga. Na malowniczym stadionie Abanca-Balaídos, Celta Vigo podejmowała hiszpańskiego giganta - Barcelonę. Sędzia Główny Juan Luis Pulido Santana z Hiszpanii poprowadził to starcie, które dostarczyło kibicom mnóstwo emocji.

Przejdźmy teraz do samego przebiegu meczu. W 45. minucie pierwszej połowy to Robert Lewandowski otworzył wynik dla gości, dając Barcelonie prowadzenie 1-0 po asyście Lamine'a Yamala. Jednak już na początku drugiej po przerwie, Iago Aspas z Celta Vigo wyrównał wynik na 1-1 po zagraniu Óscara Mingueza.

Napięcie rosło wraz z upływem czasu, a emocje sięgały zenitu. W doliczonym czasie gry, w 90. minucie, ponownie na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski, zapewniając Barcelonie zwycięstwo 2-1 nad Celta Vigo.

W trakcie meczu nie zabrakło także kartek. Na początku spotkania Jørgen Strand Larsen z Celta Vigo zasłużył na żółtą kartkę, podobnie jak Tadeo Allende. Z kolei w ekipie Barcelony, żółte kartki otrzymali Andreas Christensen, Frenkie de Jong, Marc-André ter Stegen oraz Iñigo Martínez, wszyscy w ostatnich momentach meczu.

Warto zaznaczyć, że w tym starciu nie padły żadne czerwone kartki, co świadczyło o zaciętej, ale fair rywalizacji obu drużyn. Po zakończonym meczu kibice z niecierpliwością oczekiwali na kolejne spotkania swoich ulubionych zespołów.

Następne wyzwania czekające na Celta Vigo to starcia z Cadiz, Almeria oraz Real Madrid. Z kolei Barcelona zmierzy się z Napoli, Getafe i Athletic Club. Po tak emocjonującym meczu jak ten, fani piłki nożnej nie mogą się doczekać kolejnych spotkań swoich drużyn!