Dnia 2024-02-24 15:15 na obiekcie Estadi Olímpic Lluís Companys miało miejsce spotkanie pomiędzy Barcelona oraz Getafe - wynik końcowy 4-0

W ostatnim spotkaniu La Liga Barcelona podejmowała drużynę Getafe na Estadi Olímpic Lluís Companys. Mecz odbył się dokładnie 2 dni temu, 24 lutego o godzinie 15:15. Drużyna gospodarzy pewnie pokonała rywali 4-0, zdobywając jednego gola już w pierwszej połowie.

Sprawozdanie z meczu:

Na urokliwym Estadi Olímpic Lluís Companys w Barcelonie odbył się widowiskowy mecz pomiędzy miejscową Barceloną a drużyną Getafe. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły od pierwszej minuty, tworząc niesamowite wsparcie dla zawodników. Sędzia Alejandro Muniz Ruiz poprowadził mecz z determinacją i profesjonalizmem, stojąc na straży fair play na boisku.

Pierwsza połowa była zacięta, obie drużyny walczyły o kontrolę nad meczem. W 20. minucie piękne uderzenie Raphinii wprowadziło Barcelonę na prowadzenie po asyście J. Koundé. Wynik do przerwy nie uległ zmianie, ale emocje były na wysokim poziomie.

Druga połowa okazała się być bardzo udana dla gospodarzy. W 53. minucie João Félix podwyższył prowadzenie Barcelony po zagraniu A. Christensena. Po chwili F. de Jong zdobył trzeciego gola dla drużyny z Katalonii po asyście Raphinii, zapewniając jej komfortową przewagę.

W ostatnich momentach meczu Fermín ustalił wynik spotkania na 4-0, umacniając dominację Barcelony. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy, którzy zaprezentowali wysoką jakość gry i skuteczność.

Obie drużyny otrzymały kilka żółtych kartek, co świadczyło o zażartej walce na boisku. İlkay Gündoğan został ukarany żółtą kartką po stronie Barcelony, podobnie jak Omar Alderete, Djené, Diego Rico i Yellu Santiago po stronie Getafe.

Warto zauważyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki, co świadczy o zaciętej, ale fair rywalizacji na boisku. Po tej wygranej Barcelona ma przed sobą kolejne trudne spotkania z Athletic Club, Mallorcą i Napoli, podczas gdy Getafe zmierzy się z Las Palmas, Valencią i Gironą.