Dnia 2022-04-18 19:00 miało miejsce spotkanie Barcelona vs Cadiz - 0-1

W dniu 2022-04-18 19:00 na stadionie Camp Nou odbył się mecz ligi La Liga kolejki 32. Zmierzyły się Barcelona oraz Cadiz.

Po pierwszej połowie spotkania między Barcelona oraz Cadiz wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Lucas Pérez 48' 0-1

Żółte kartki Barcelona: Sergio Busquets 42' Sergiño Dest 70' Jordi Alba 90' Ferran Torres 90'

Żółte kartki Cadiz: Luis Hernández 61'

Czerwone kartki Barcelona:

Czerwone kartki Cadiz:

Główny sędzia spotkania - Santiago Jaime Latre, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Barcelona zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano oraz Mallorca a Cadiz z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla oraz Elche.

Bardzo często wierni kibice futbolu z dużym zapałem śledzą interesujące starcia ligi La Liga. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Sergio Busquets Luis Hernández nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Obserwujemy wyjątkowe bramki oraz asysty, brutalne faule, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Zmagania między piłkarzami okazują się bardzo zagorzałe, rzadko zdarza się koniec końców, że zmagania przynudzają. Z tego względu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskiej ligi La Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Barcelona oraz Cadiz z ligi La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Camp Nou.